Кавовий коктейль в блендері

0
362
кофейный коктейль

Якщо ви пристрасний любитель кави, то цей рецепт неодмінно додасть барв до вашого задоволення цим надзвичайно смачним і корисним напоєм. Він додає бадьорості та настрою, особливо вранці або в холодну та, можливо, занадто вологу пору року. За допомогою сучасної техніки для кухні ми можемо швидко приготувати багато смачних страв. Сьогодні приготувати кавовий коктейль нам допоможе блендер, який гарно подрібнює, змішуе та ідеально збиває будіякі складові.

каваЗдавна кава стала надійним супутником багатьох активних людей по всьому світу. Це сталося завдяки тонізуючим властивостям рослини, а також його користі для організму людини. Найчастіше люди п’ють каву бо вона смачна, бадьорить та її аромат важається найприваблюючим в світі. Багато хто знае що цей напій покращує увагу та пам’ять і здатен значно знизити ризик захворювання на цілу низку хвороб. А головне що сучасні наукові дослідження демонструюсь що вживання натуральної кави в очевидь значно знижує загальну статистику захворюваннь та навіть смертності.

Якщо вам захочеться чогось підбадьорюючого, а й освіжаючого, що важливо особливо в теплу пору року — скористайтеся нашим рецептом коктейлю з кави. В цьому планi кавовий коктейль один з багатьох що здатні «вбити кількох зайцiв одним пострілом». Вiн надзвичайно смачний, ароматний, красивй та з легкiстью заряджає енергiєю на весь день.

Енергетична цiннiсть на порцiю коктейлю:

Загальна калорiйнiсть — 368ккал
Бiлки — 5,9 грамм
Жири — 21,3 грамм
Вуглеводи — 41,1 грамм

Iнгредiєнти(для однієї порції):

  • 5 столових ложок молока
  • 3 шматки льоду
  • 2 столовi ложки шоколаду
  • 2 чайнi ложки чорноi кави
  • 2,5 столовi ложки води
  • Цукор за смаком

Час приготування: близько 15 хвилин.

кофейный коктейльСпосiб приготування:

Поперше треба заварити каву та додати цукор. Рекомендуємо використовувати тільки очищену воду, та не кип’ятити її дуже жовго. Поки кава холоне, розтопити половину пiдготовленого шоколаду на малому вогні. Коли складові достатньо охолонуть(до кімнатної температури), залити їх у блендер та змішати. Далі покласти у блендер кубики льоду та додати молоко і знов добре прокрутити в блендері. Тепер можно збити на високій швидкості сумiш, пiсля чого перелити її в заздалегідь охолоджений келих. Кавовий коктейль готов! Для прикрси можно густо посипати збитий напій тертим шоколадом.

Смачного вам i вашим близьким!